Logo do druku

Herbapol Poznań z nową grupą przedstawicieli medycznych

dodano: 07.10.2016 r.

Od początku października nowy zespół przedstawicieli medycznych wraz z Regionalnym Kierownikiem Medycznym wspierają działania Poznańskich Zakładów Zielarskich Herbapol S.A. Współpraca  rozpoczęła się po długim procesie rekrutacji, który zakończył się budową sześcioosobowego zespołu profesjonalistów. 

Rekrutacja oraz proces zatrudnienia nowego zespołu zostały zlecone firmie zewnętrznej. Wybór padł na Grupę NDG, która rekrutacją przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych na rynek Polski i zagraniczny zajmuje się od ponad 16 lat. Firma posiada własny system rekrutacji, gwarantuje zatrudnienie pracowników oraz zapewnia opiekę kadrową i księgową, a także wyposaża przedstawicieli w samochód i niezbędny sprzęt teleinformatyczny.  

Podczas rekrutacji prowadzonej dla Herbapol S.A. wyłoniono 6 osób, które swoimi kompetencjami odpowiadały wymogom pracodawcy. Pomimo stosowania metody pozwalającej na przyspieszenie procesu selekcji kandydatów, trwał on jednak nieco dłużej - wymagania na stanowisko przedstawiciela medycznego zostały ściśle określone. Dodatkowo, priorytetowym zadaniem NDG było znalezienie Regionalnego Kierownika Medycznego, którego kompetencje znacznie różnią się od tych wymaganych na stanowisko przedstawiciela. Profesjonalna kadra sprzedawców będzie działać na terenie całego kraju. 

Ogłoszenia o rekrutacji na stanowiska przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych, poszukiwanych przez Grupę NDG można znaleźć w zakładce „Oferty pracy” lub na stronie www.ndg.com.pl