Logo do druku

Aktualności

 • Zatrudniać czy wynajmować, czyli co o outsourcingu sił sprzedaży sądzą polscy przedsiębiorcy i przed

  dodano: 20.12.2017 r.

  Największe firmy w Polsce i na świecie zatrudniają pracowników za pośrednictwem firm outsourcingowych. To mistrzowie optymalizacji kosztów i procesów, którzy wybierają korzystne rozwiązania - mogą być wzorem dla wielu mniejszych przedsiębiorców. Dlaczego zatem w naszym kraju usługa outsourcingu sił sprzedaży jest tak słabo znana?

  czytaj więcej

 • Badania dot. outsourcingu – wyraź swoją opinię!

  dodano: 05.07.2017 r.

  Badamy wizerunek outsourcingu sil sprzedażowych w Polsce. Możesz nam w tym pomóc, wypełniając ankietę!

  czytaj więcej

 • Prestiżowa nagroda amerykańskich chirurgów dla Polaka

  dodano: 26.01.2017 r.

  Najwyższe na świecie, medyczne wyróżnienie trafiło w tym roku do prof. Adama Maciejewskiego. Kierownik zespołu Kliniki Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej w Instytucie Onkologii w Gliwicach otrzymał nagrodę w kategorii Best Case.

   

  czytaj więcej

 • Lekarz czy zdrowie na własną rękę?

  dodano: 03.01.2017 r.

  Samoleczenie to w obecnych czasach bardzo popularna metoda. Obecność internetu oraz dostpność leków bez recepty sprawia, e bardzo czsto próbujemy sami zadbao naprawzdrowia. Badanie opinii „Barometr Bayer” pokazuje jak Polacy najczęściej leczsina własnrk

  czytaj więcej

 • Leki na przeziębienie nadal bez recepty

  dodano: 13.12.2016 r.

   

  Wielki szum w mediach wywołały informacje o zakazie sprzedawania bez recepty leków na przeziębienie. Ministerstwo Zdrowia dementuje pogłoski i wyjaśnia sytuację.

  czytaj więcej

 • Kampania Światowej Organizacji Zdrowia przeciwko grypie

  dodano: 07.11.2016 r.

  Ministerstwo Zdrowia zachęca do szczepienia się przeciwko grypie. Zwraca uwagę na to, jak groźna jest choroba bagatelizowana przez wielu Polaków.

  czytaj więcej

 • Instytut badawczy z własną grupą przedstawicieli

  dodano: 14.10.2016 r.

  Grupa NDG od 1999 roku zapewnia swoim klientom z branży medycznej i farmaceutycznej wsparcie profesjonalnych grupy sprzedażowych. Do tej pory firma działała przede wszystkim z klientami komercyjnymi, jednak przyszedł czas na pracę z instytucją badawczą.

  czytaj więcej

 • Herbapol Poznań z nową grupą przedstawicieli medycznych

  dodano: 07.10.2016 r.

  Od początku października nowy zespół przedstawicieli medycznych wraz z Regionalnym Kierownikiem Medycznym wspierają działania Poznańskich Zakładów Zielarskich Herbapol S.A. Współpraca  rozpoczęła się po długim procesie rekrutacji, który zakończył się budową sześcioosobowego zespołu profesjonalistów. 

  czytaj więcej