Logo do druku

Aktualności

 • Outsourcing na polskim rynku. 20 lat doświadczeń, dobre prognozy na przyszłość

  dodano: 29.07.2019 r.

  Outsourcing to jeden z wielu amerykańskich wynalazków, który zrobił karierę na świecie. Według szacunków globalny rynek outsourcingu generuje rocznie już ponad 100 mld dolarów zysku. Spory kawałek tego tortu to rynek polski, na którym outsourcing wciąż dynamicznie się rozwija.

  czytaj więcej

 • Outsourcing w sprzedaży coraz szerzej znany

  dodano: 29.05.2019 r.

  Zjawisko outsourcingu jest dobrze zakorzenione na polskim rynku, a powoli opanowuje również nowe terytoria. Jak pokazał tegoroczny raport powstały na zlecenie Grupy NDG usługi outsourcingu zyskują coraz większą popularność również w branży sprzedażowej.

  czytaj więcej

 • Problemy z rekrutacją? Odpowiedzią może być outsourcing!

  dodano: 29.03.2019 r.

  Dobra opinia o branży i stale, choć powoli, rosnące zainteresowanie nią pośród przedsiębiorców, handlowców i mediów – takie wnioski przynosi druga edycja raportu poświęconego wizerunkowi usług outsourcingu sił sprzedaży w Polsce przygotowanego na zlecenie Grupy NDG.

  czytaj więcej

 • Zatrudniać czy wynajmować, czyli co o outsourcingu sił sprzedaży sądzą polscy przedsiębiorcy i przed

  dodano: 20.12.2017 r.

  Największe firmy w Polsce i na świecie zatrudniają pracowników za pośrednictwem firm outsourcingowych. To mistrzowie optymalizacji kosztów i procesów, którzy wybierają korzystne rozwiązania - mogą być wzorem dla wielu mniejszych przedsiębiorców. Dlaczego zatem w naszym kraju usługa outsourcingu sił sprzedaży jest tak słabo znana?

  czytaj więcej

 • Badania dot. outsourcingu – wyraź swoją opinię!

  dodano: 05.07.2017 r.

  Badamy wizerunek outsourcingu sil sprzedażowych w Polsce. Możesz nam w tym pomóc, wypełniając ankietę!

  czytaj więcej

 • Prestiżowa nagroda amerykańskich chirurgów dla Polaka

  dodano: 26.01.2017 r.

  Najwyższe na świecie, medyczne wyróżnienie trafiło w tym roku do prof. Adama Maciejewskiego. Kierownik zespołu Kliniki Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej w Instytucie Onkologii w Gliwicach otrzymał nagrodę w kategorii Best Case.

   

  czytaj więcej

 • Lekarz czy zdrowie na własną rękę?

  dodano: 03.01.2017 r.

  Samoleczenie to w obecnych czasach bardzo popularna metoda. Obecność internetu oraz dostpność leków bez recepty sprawia, e bardzo czsto próbujemy sami zadbao naprawzdrowia. Badanie opinii „Barometr Bayer” pokazuje jak Polacy najczęściej leczsina własnrk

  czytaj więcej

 • Leki na przeziębienie nadal bez recepty

  dodano: 13.12.2016 r.

   

  Wielki szum w mediach wywołały informacje o zakazie sprzedawania bez recepty leków na przeziębienie. Ministerstwo Zdrowia dementuje pogłoski i wyjaśnia sytuację.

  czytaj więcej