Logo do druku

Artykuły

 • Problemy z rekrutacją? Odpowiedzią może być outsourcing!

  dodano: 29.03.2019 r.

  Dobra opinia o branży i stale, choć powoli, rosnące zainteresowanie nią pośród przedsiębiorców, handlowców i mediów – takie wnioski przynosi druga edycja raportu poświęconego wizerunkowi usług outsourcingu sił sprzedaży w Polsce przygotowanego na zlecenie Grupy NDG.

  czytaj więcej

 • Raport branżowy - wizerunek usług outsourcingu sił sprzedaży w Polsce

  dodano: 20.12.2017 r.

  Największe firmy w Polsce i na świecie zatrudniają pracowników za pośrednictwem firm outsourcingowych. To mistrzowie optymalizacji kosztów i procesów, którzy wybierają korzystne rozwiązania - mogą być wzorem dla wielu mniejszych przedsiębiorców. Dlaczego zatem w naszym kraju usługa outsourcingu sił sprzedaży jest tak słabo znana?

  czytaj więcej

 • Badania dot. outsourcingu – wyraź swoją opinię!

  dodano: 05.07.2017 r.

  Badamy wizerunek outsourcingu sil sprzedażowych w Polsce. Możesz nam w tym pomóc, wypełniając ankietę!

  czytaj więcej

 • Bądź online!

  dodano: 26.01.2017 r.

  Służbowy tablet, komputer i smartfon to podstawowe urządzenia jakich w pracy używa przedstawiciel medyczny i farmaceutyczny. Możesz użyć ich także w chwilach wolnych od pracy aby budować swoją pozycję zawodową i dbać o rozwój kompetencji. Zamiast spędzać czas na portalach rozrywkowych, wykorzystaj internet w słusznym celu. 

  czytaj więcej

 • Job hoppers czyli coraz popularniejszy trend wśród pracowników

  dodano: 03.01.2017 r.

  W adnej, nawet wymarzonej firmie, na wyczekanym stanowisku nie zagrzewajmiejsca. Lubiwyzwania i nowe sytuacje a practraktujjako drogdo celu, który po zrealizowaniu przestaje miewartość. Mowa o job hoppers. 

  czytaj więcej

 • 5 powodów, dla których pracę przedstawiciela handlowego można polubić (a nawet pokochać)!

  dodano: 15.11.2016 r.

  Zawód przedstawiciela handlowego jest w dalszym ciągu mylnie kojarzony
  z pracą akwizytora… a ta posiada nie najlepszą opinię. Handlowiec to jednak całkowicie inna profesja, szczególnie w branży medycznej i farmaceutycznej. Pomimo złych skojarzeń wielu ludzi wkroczyło na zawodową ścieżkę przedstawiciela, dowodząc, że w zawodzie tym można kształtować swoją karierę, lecz przede wszystkim czerpać satysfakcję i zadowolenie z pracy.

  czytaj więcej

 • Wciąż szukasz pracy? Może czas zadbać o swój profil na Facebooku?

  dodano: 07.11.2016 r.

  Umiejętności kandydata poszukującego pracy są sprawdzane podczas rekrutacji. Rozmowa kwalifikacyjna lub inna metoda sprawdzenia wiedzy i doświadczenia potencjalnego pracownika powiedzą wiele o jego ścieżce zawodowe. Kim ta osoba jest prywatnie? Jak zachowuje się w towarzystwie ludzi? Co robi w wolnym czasie? Na te pytania pomagają odpowiedzieć… media społecznościowe.

  czytaj więcej

 • Wykształcenie medyczne i paramedyczne - podstawa pracy przedstawiciela medycznego i farmaceutycznego

  dodano: 27.09.2016 r.

  Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego, wrodzony talent do negocjacji i wysoce rozwinięte zdolności komunikacji niestety nie wystarczą aby zostać dobrym przedstawicielem medycznym. Niezbędna jest wiedza medyczna lub paramedyczna, którą kandydaci na stanowisko przedstawiciela medycznego mogą zdobyć w szkołach wyższych. 

  czytaj więcej